Konference & teambulding

Areál Hotelu Radějov obklopený krásnými lesy Vám nabízí absolutní klid a soukromí pro pořádání výjezdních zasedání, kongresů, školení, kontraktací nebo prezentací Vaší společnosti, a taktéž pro podnikové oslavy spojené například s opékáním selátka, anebo můžete zvolit posezení ve vinném sklípku.

Okolní terény, jež jsou součástí školícího střediska, jsou ideální pro team-building a adrenalinové outdoorové aktivity. Chvíle prožité při společném sportování, zdolávání lanových překážek, nebo paintballu Vám otevírají nové obzory v rozvoji komunikace ve firmě. Naše zkušenosti s filozofií firemních akcí, snadná dostupnost, profesionální služby, vynikající domácí kuchyň, maximální pružnost a pomoc při organizaci doprovodných programů, to jsou další střípky do pestré mozaiky služeb našeho kongresového centra.

Nabídka pro firmy, společnosti a státní instituce:

  • kontraktace a prezentace Vašich produktů
  • odborná školení zaměstnanců, obch.zástupců
  • výroční porady, výjezdní zasedání, konference
  • jazykové kurzy, odborné semináře, kongresy
  • teambuilding - rozvoj a motivace prac. kolektivů
  • outdoor, sportovní programy, soutěžní odpoledne
  • firemní oslavy, rauty, bankety i s živou hudbou
  • gastronomické akce, degustace, rauty, košty
  • podnikové zájezdy, folklór, vinobraní, turistika
  • rekreace zaměstnanců, benefity, FKSP, family day
 

Kongresový sál, který je taktéž součástí hlavní budovy, je pro svou velkou kapacitu využíván nejen pro školení, ale i jako ideální místo pro uspořádání firemních oslavy či večírku, rautu, svatby, ale i kontraktačních dnů a prezentačních předváděcích akcí. Kapacita tohoto sálu je více než 200 osob.

Rezervovat

Kterýkoliv ze sedmi salónků Vám poskytne soukromí, klid a pohodlí pro Vaši práci. Kapacita salonků je 60, 30, 24, 20 a 16 osob. K dispozici v ceně pronájmu je WiFi, dataprojektor 2500ANSI a další audiovizuální technika. Samzřejmosí je zajištění obsluhy a cateringových služeb. Všechny potřebné informace obdržíte v recepci hotelu.

Rezervovat

V interiérech i exteriérech nabízíme dostatečné zázemí pro vás i vaše obchodní partnery. V hotelu jsou k dispozici relax centrum s finskou saunou, solárium, posilovna, masérské, kosmetické a kadeřnické služby. Součástí hotelového komplexu je rozsáhlé hlídané parkoviště, restaurace, bar, letní zahrádka a venkovní sportoviště.

Rezervovat

V rámci benefitních programů můžete u nás uspořádat svůj firemní den, vánoční i novoroční firemní setkání, motivační, relaxační, rekreační pobyty pro své zaměstnance, odborná školení a jazykové kurzy. Firemní akce lze doplnit výletem za krásami jižní Moravy, spojeným třeba s plavbou po Baťově kanálu a ukončeným ve vinném sklípku.

Rezervovat

Akční nabídky

Letní dovolená na Jižní Moravě

Zveme vás na letní dovolenou na Jižní Moravě k nám do Wellness Hotelu Radějov. Naším mottem je „Místo pro vaše zážitky". Přijeďte k nám na…

více

Dovolená senior 55+ 2022

Mimořádná nabídka pro Vás „dříve narozené“. Pro hosty, kteří dosáhli věku 55 let nebo pro držitele průkazky ZTP jsme připravili zvýhodněné…

více

Pobyty s programem

Velikonoční pobyt

Velikonoční pobyt 2022 Nechte se pohladit prvním jarním sluncem a lidovou tradicí Velikonoc. Přijeďte přivítat jaro na Slovácko a…

více