Letní dovolená na Jižní Moravě

Letní dovolená v Česku na Jižní Moravě

 

Zveme vás na letní dovolenou na Jižní Moravě k nám do Hotelu Radějov. Ne nadarmo máme slogan Místo pro vaše zážitky".
Přijeďte k nám na letní prázdniny si užít dovolenou v České Republice za dostupné ceny.

Léto, to je především čas prosluněných prázdnin a užívání si zaslouženého volna. Hotel Radějov vám nabízí ideální možnosti pro klidnou a pohodovou rodinnou letní dovolenou na Jižní Moravě. Přímo v hotelovém areálu máte mnoho možností trávení volného času a nejen to.

Po dni plném zážitků pro vás máme připravený zajímavý večerní program, například fotbalové utkání, tradiční středeční taneček na terase, návštěvu vinného sklípku anebo posezení u táboráku. Pro vaše milované ratolesti máme k dispozici dětský koutek, hřiště a trampolínu. Volný čas můžete také strávit hraním minigolfu, který se nachází v areálu hotelu.
 


Proč jet na letní dovolenou k nám


Venkovní bazén pro děti

 • Koupání
  • přehrada Lučina jen 300 m od hotelu
  • nadzemní bazén + trampolína přímo u hotelu
  • venkovní plavecký bazén v nedaléké Strážnici
 • Cykloturistika
  • náš hotel se nachází na křižovatce cyklostezek
  • možnost volby terénních nebo rekreačních tras
  • uzamykatelná kolárna na hotelu
 • Turistika
  • náš hotel leží na v rekreační oblasti na úpatí Bílých Karpat
  • mnoho možností výlětů za památkami nebo výhledy a krásami nedalekých přírodních rezervací
 • Baťův kanál
  • v sezónu pravidelné plavby po Baťově kanálu
  • možnost zapůjčení lodě pro individuální plavbu
 • Kultura a zábava
  • středeční taneční zábava pod širým nebem s živou hudbou u hotelu
  • sportovní vyžití - fotbalové hřiště, minigolf, stolní tenis a jiné u hotelu
  • folklór Jižní Moravy - možnost navštívit vinné sklepy v Petrově
REZERVOVAT DOVOLENOU IHNED
nebo VOLEJTE +420 602 582 462
* - po vyplnění formuláře Vás budeme do 24 hodin kontaktovat s potvrzením rezervace + potvrdíme si s vámi všechny detaily.

Ceník letní dovolené 2018


  TÝDENNÍ POBYT S POLOPENZÍ
Kategorie Dospělý Dítě do 14 let
standard*** 4620,- 2310,-
superior**** 5670,- 2835,-
  TÝDENNÍ POBYT SE SNÍDANÍ
Kategorie Dospělý Dítě do 14 let
standard*** 3850,- 1925,-
superior**** 4900,- 2450,-

LZE OBJEDNAT I NA KRATŠÍ OBDOBÍ NEBO JINÝ TERMÍN - PO PŘEDCHOZÍ TELEFONICKÉ DOMLUVĚ

Děti do 3 let mají pobyt zdarma!
Příplatek za pokoj s balkonem +50,- /pokoj /den
Pes / domácí zvířátko 100,- / noc
Ceník naší restaurace Letka zde.
Každý den je k dispozici odpolední menu za 89,-

Letní dovolená Jižní Morava 2018


Mimo dvou a třílůžkových pokojů nabízíme takzvaná rodinná STUDIA až pro 5 osob. Jedná se o pokoj s manželskou postelí a další oddělenou ložničkou až pro další 3 osoby. Rodinná studia jsou oblíbená a využívána zejména rodiny s dětmi v období letních dovolených. Tato studia nabízíme jak v kategorii Standard***, tak i v nově zrekonstruovaných pokojích typu Superior****.
Kompletní možnosti ubytování zde.
 

Přírodní koupaliště Radějov

Jen 300 metrů od hotelu je přehrada Lučina. Krásné slunné letní dny vaší dovolené můžete tak trávit u vody. U hotelu také máme nadzemní bazén využívaný zejména dětmi. Případně můžete dojíždět do nedaleké Strážnice do venkovního bazénu.
Náš hotel leží na úpatí Bílých Karpat a je zde mnoho cyklostezek. Slovácko zažívá obrovský rozmach cykloturistiky, z bohaté nabídky cyklistických možností si na Slovácku vybere úplný začátečník, který ocení fyzicky nenáročné trasy vedené údolím Moravy a Dyje, i zkušený "harcovník", pro kterého je kolo součástí životního stylu, nebojí se nepohody, kilometrů ani ostrých stoupání. Poznejte tři krásné kouty Slovácka na kole – Chřiby, Bílé Karpaty a Lednicko-valtický areál. Navštivte také rakouské příhraničí. Náš tip: 1. den – Cyklovýlet po Velkomoravské poutní cestě – délka trasy 59 km 2. den – Cyklovýlet podhůřím Bílých Karpat – délka trasy 26,5 km 3. den – Cyklovýlet po Lichtenštejnských stezkách – délka trasy cca 98 km 4. den – Cyklovýlet do okolí Hodonína – délka trasy 61 km 5. den – Cyklovýlet z Bzence do Nesovic – délka trasy 57 km 6. den – Cyklovýlet z Břeclavi do Hodonína – délka trasy 68 km. Pokud jste cyklisté, neváhejte si vzít vlastní kola, které si můžete bezplatně uschovat v naší uzamykatelné kolárně.

V okolí Radějova je mnoho kulturních památek a turistických destinací. V nejbližším okolí hotelu leží kromě přehradní nádrže Lučina i chovný rybník a daňčí obora Pusté. Můžete si obejmout i oskeruši – strom Slovácka a největší ovocný strom v Evropě, jehož několik exemplářů roste i v nejbližším okolí Hotelu Radějov. Své turistické či cyklistické putování si nejlépe naplánujete na rozhledně Travičná z níž máte celou jižní Moravu jako na dlani. Z keltského hradiště na Šumárníku můžete přes přírodní rezervaci Čertoryje, zapsanou v seznamu UNESCO a známou především výskytem jedinečných orchidejí, pokračovat až na Javořinu, dominantu Horňácka a nejvyšší vrchol Bílých Karpat. Před vámi se rozprostírá Strážnice (město folklóru) a řeka Morava s krásnými meandry. Po Baťově kanálu se svezete třeba do Petrova a navštívíte historické vinné sklepy „Plže“, známé díky filmu „Slovácko sa nesúdí“. Ve skanzenu si pak prohlédnete památky lidové architektury. Podívejte se také na tipy na výlety nejbližší obce Tvarzožná lhota

Možnost zahrát si minigolf

Po večerech nabízíme mnoho možností kulturního, společenského a sportovního vyžití. Můžete si například zahrát minigolf, ping pong nebo kulečník ve společenské místnosti.
Mimo to se můžete zúčastnit pondělního fotbalového utkání pro děti, v úterý si fotbal mohou zahrát dospělí, ve středu vás čeká taneční večer na terase, kdy k poslechu a tanci hraje živá hudba. Ve čtvrtek pořádáme zájezd do vinného sklípku a při pátečním táboráku vás pozveme na tradiční moravský špekáček.

 

Akční nabídky

Letní dovolená na Jižní Moravě

  Zveme vás na letní dovolenou na Jižní Moravě k nám do Hotelu Radějov. Ne nadarmo máme slogan „Místo pro vaše zážitky". Přijeďte k nám…

více

Dovolená senior 55+ 2018

Mimořádná nabídka pro Vás „dříve narozené“. Pro hosty, kteří dosáhli věku 55 let nebo pro držitele průkazky ZTP jsme připravili zvýhodněné…

více

Pobyty s programem

Pobyt se zabijačkou

Prodloužený víkend se zabijačkou a návštěvou vinného sklepa čtvrtek 16.listopadu - neděle 19. listopadu 2017 Máte rádi nebo chcete…

více

Silvestr 2017

Silvestr na Jižní Moravě 2017   Využijte možnosti strávit konec roku se svými přáteli. Relaxujte v našem nově zrekonstruovaném…

více