Pobyty s programem

Areál Hotelu Radějov obklopený lesy poskytuje dostatečné soukromí pro Vaši pedagogickou práci. Dispozice areálu, ekologický význam lokality, snadná dopravní dostupnost, kvalitní služby, skladba jídelníčku, množství zajímavých turistických cílů a především výhodné ceny dle věku dětí, to jsou důvody, proč u nás tak často pořádáme:

Školy v přírodě a ozdravné pobyty pro základní školy a mateřské školky. Samozřejmostí je strava 5x denně, pitný režim a dostatek učeben pro jednotlivé třídy.

Školní výlety jak pro základní školy, tak i pro střední školy a gymnázia, třeba i s ubytováním jen na 1 noc. Autobusová zastávka je jen několik minut pěšky od hotelu.

Lyžařské kurzy v lyžařském areálu Radějov - Štěpničky. Dva vleky, umělé zasněžování, denně upravovaný svah.

Letní tábory v samostatně stojící budově Dependance, kterou můžete mít plně k dispozici včetně společenské místnosti a letní terasy. Za touto budovou je stranou areálu dostatečná plocha na venkovní aktivity. Využívat můžete i bazén pro děti.

Organizované pobyty pro rodiny s dětmi, například pod záštitou center volného času. Během pobytu máte nekonečnou řadu možností, jak trávit volný čas se svými dětmi a naučit se společně mnoho nových věcí.

Soustředění sportovních oddílů, jež potřebují ke zvýšení svých výkonů i dostatečné rehabilitační zázemí, jako například posilovnu, masáže či saunu. Samozřejmostí je specielně upravený jídelníček.
Kondiční soustředění pro kluby, jež ocení dostatek prostoru, sportovní plochy v areálu a čistou přírodu s množstvím zajímavých tratí pro trénování vytrvalosti.

Taneční soustředění, a to jak pro folklórní soubory, tak i pro skupiny moderních tanců. K dispozici máte cvičebnu s parketovou podlahou a přilehlou venkovní terasu. Možnost zapůjčení aparatury pro reprodukovanou hudbu.

Soustředění hudebních škol či pěveckých souborů, kterým můžeme nabídnout samostatně umístněné prostoty a ozvučenou zkušebnu.

Jazykové kurzy v malých skupinkách díky množství salonků. Zaručený klid a soukromí Vám umožní plně se soustředit na své úkoly.

Ekologická výchova v CHKO Bílé Karpaty, v sousedství několika přírodních rezervací. Hotel stojí v pásmu s nejvyšším stupněm ochrany Natura 2000 a má zavedený systém ekologického hospodaření.

Akční nabídky

Letní dovolená na Jižní Moravě

Zveme vás na letní dovolenou na Jižní Moravě k nám do Wellness Hotelu Radějov. Naším mottem je „Místo pro vaše zážitky". Přijeďte k nám na…

více

Dovolená senior 55+ 2021

Mimořádná nabídka pro Vás „dříve narozené“. Pro hosty, kteří dosáhli věku 55 let nebo pro držitele průkazky ZTP jsme připravili zvýhodněné…

více

Pobyty s programem

Informace pro hosty

  vážení hosté, jak rádi bychom pro Vás připravovali zajímavé tematické pobyty, prodloužené víkendy, zabijačky, sklípky s harmonikou,…

více