Restaurace

Rádi si posedíte u dobrého jídla nebo pití? V hotelu Radějov Vám nabízíme hned několik možností. V restauraci Letka si můžete pochutnat na tradiční i originální kuchyni. Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu od 09.00 do 21.00 hod. Nabízíme Vám celodenní stravování z široké nabídky hotových jídel dle aktuálního jídelníčku a bohatý výběr minutkových jídel, salátů či pohárů. Vaši žízeň jistě uhasíte třemi druhy točeného piva značky Svijany 11°, Gambrinus 10° nebo Pilsner Urquell 12°.

Naše restaurace je nekuřácká, disponuje kapacitou 60 míst. Naleznete v ní pokrmy tradiční české a moravské kuchyně. Stranou nezůstává ani nabídka z jídelníčku evropských či mimoevropských zemí.

více

Skvělé chlazené pivo, lahodné víno či jiný osvěžující nápoj si můžete vychutnat také v hotelovém baru s kapacitou 25 míst. V baru můžete s přáteli strávit přijemné chvíle jak večer, tak během dne, nepřeje-li počasí pobytu v letní zahrádce.

více

Velký kongresový sál je ideální pro pořádání kongresů, prezentací, odborných školení a kurzů, firemních teambuildingů, večírků a řady jiných firemních i soukromých akcí.

více

Soukromí a pohodlí pro obchodní či jiná jednání vám zajistíme v oddělených saloncích. Naleznete v nich příjemné prostředí s perfektní a diskrétní obsluhou. To vše vám umožní plně se koncentrovat na vaše záležitosti.

více

Součástí restaurace je letní zahrádka, vedle které je dětské hřiště s houpačkami, klouzačkou a pískovištěm. Takže si Vaši oblíbenou kávičku můžete vychutnat v klidu a přitom vidíte přímo na Vaše ratolesti.

více

V této sekci naleznete stálé jídelní a nápojové lístky restaurace Letka, baru, letní zahrádky a kavárny. Najdete zde i nabíku snídaní formou švédského stolu, denní menu a speciality připravované na objednávku.

více

Akční nabídky

Letní dovolená na Jižní Moravě

Zveme vás na letní dovolenou na Jižní Moravě k nám do Wellness Hotelu Radějov. Naším mottem je „Místo pro vaše zážitky". Přijeďte k nám na…

více

Dovolená senior 55+ 2018

Mimořádná nabídka pro Vás „dříve narozené“. Pro hosty, kteří dosáhli věku 55 let nebo pro držitele průkazky ZTP jsme připravili zvýhodněné…

více

Pobyty s programem

Prodloužené víkendy v květnu

Pobyty na prodloužené víkendy 1. a 8. května   Rok 2018 nám přinese jen málo státních svátků, které připadají na všední dny. A…

více

Letní dětské tábory

Letní tábory pro děti na Radějově   Tento rok zajišťujeme stravu a ubytování v naší vedlejší budově Dependanci B pro velmi známé a…

více