Restaurace

Rádi si posedíte u dobrého jídla nebo pití? V hotelu Radějov Vám nabízíme hned několik možností. V restauraci Letka si můžete pochutnat na tradiční i originální kuchyni. Jsme Vám k dispozici 7 dní v týdnu od 09.00 do 21.00 hod. Nabízíme Vám celodenní stravování z široké nabídky hotových jídel dle aktuálního jídelníčku a bohatý výběr minutkových jídel, salátů či pohárů.
Vaši žízeň jistě uhasíte třemi druhy točeného piva značky Gambrinus 11°, tmavý Kozel 11° nebo Pilsner Urquell 12°. V sezóně vás navíc překvapíme pivními speciály.

Naše restaurace je nekuřácká, disponuje kapacitou 60 míst. Naleznete v ní pokrmy tradiční české a moravské kuchyně. Stranou nezůstává ani nabídka z jídelníčku evropských či mimoevropských zemí.

více

Skvělé chlazené pivo, lahodné víno či jiný osvěžující nápoj si můžete vychutnat také v hotelovém baru s kapacitou 25 míst. V baru můžete s přáteli strávit přijemné chvíle jak večer, tak během dne, nepřeje-li počasí pobytu v letní zahrádce.

Velký kongresový sál je ideální pro pořádání kongresů, prezentací, odborných školení a kurzů, firemních teambuildingů, večírků a řady jiných firemních i soukromých akcí.

více

Soukromí a pohodlí pro obchodní či jiná jednání vám zajistíme v oddělených saloncích. Naleznete v nich příjemné prostředí s perfektní a diskrétní obsluhou. To vše vám umožní plně se koncentrovat na vaše záležitosti.

více

Součástí restaurace je letní zahrádka, vedle které je dětské hřiště s trampolínou. Takže si vaši oblíbenou kávičku můžete vychutnat v klidu a přitom vidíte přímo na vaše ratolesti.

více

Akční nabídky

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy na rok 2023 Nevíte, čím obdařit vaše blízké na Vánoce?……… Darujte zážitek! Připravili jsme pro vás dárkové vouchery v…

více

Letní dovolená na Jižní Moravě

Zveme vás na letní dovolenou na Jižní Moravě k nám do Wellness Hotelu Radějov. Naším mottem je „Místo pro vaše zážitky". Přijeďte k nám na…

více

Dovolená senior 55+ 2023

Mimořádná nabídka pro Vás „dříve narozené“. Pro hosty, kteří dosáhli věku 55 let nebo pro držitele průkazky ZTP jsme připravili zvýhodněné…

více

Pobyty s programem

Velikonoční pobyt

Velikonoční pobyt 2022 Nechte se pohladit prvním jarním sluncem a lidovou tradicí Velikonoc. Přijeďte přivítat jaro na Slovácko a…

více