Wellness & relaxace

Vážení hoste, v roce 2016 jsme pro Vás postavili moderní wellness centrum.
Saunový svět, vířivka, zážitkové sprchy, Kneippův chodník, ochlazovací bazén, relaxační zóna, masáže, šatny...

Toužíte-li po příjemné relaxaci, můžete se nechat masírovat horkou vodou, exotickými vůněmi, relaxační hudbou, hýčkat příjemnou masáží nebo i vychutnávat šampaňské s jahodami... Pro ubytované nabízíme mnoho balíčků se zvýhodněným vstupem do wellness.


Nabídka pro veřejnost

489 Kč / 3 hodinový vstup do všech prostor wellness / osoba

150 Kč / 1 hodinový vstup do vířivky / osoba

REZERVACE na tel 602 582 462


Vířivka

Profesionální whirlpool pro 6 osob se sladkou vodou 36°C a nádherným výhledem do přírody. Perličková masáž, světelná terapie a výkonné trysky, to jsou ozdravné koupele, jež napomohou nejen k prohřátí celého těla, ale i ke zlepšení a posílení vašeho zdraví. Pobyt ve vířivce je vhodný při onemocněních zad, artróze, svalových bolestech, ale také při únavě a stresu.

Sauna je ve své "rodné zemi" neodmyslitelnou součástí národní kultury. O jejím obrovském přínosu pro zdraví a celkovou tělesnou kondici dnes již nikdo nepochybuje. Sauna je obložena smrkovým dřevem. Na lavicích z exotického dřeva můžete nejen sedět, ale také si pohodlně lehnout a masírovat se přírodním kartáčem, březovými větvičkami či se oddat sladkému "nicnedělání". Saunový rituál - kamna s lávovými kameny můžete polét vodou z vůní eukaliptu... Teplota v sauně 90°C v kombinaci s ochlazovacím bázénem, to je recept na "všechny" nemoci.


Parní sauna nebo též "Turecká lázeň" omladí vaše tělo ideální kombinací účinků tepla a vlhkosti. Oproti klasické sauně je teplota v páře nižší, 40°C až 50°C. Dalším rozdílem je působení až 100% vlhkosti vzduchu. Díky nižší teplotě někteří lidé snášejí parní saunu lépe než klasickou. Vaše dýchací cesty a dutiny vám díky dokonalému prokrvení poděkují.

Dlouhovlnné infračervené záření proniká rovnou do tělesných tkání. Pronikne až do hloubky 4 cm díky čemuž dokonale prohřeje vaše tělo. Regenerace probíhá zcela přirozeně, svaly se uvolňují a zklidňují, tělo není zatěžováno vysokou teplotou (proto se nejedná o saunu). Cedrovým dřevem obložená infrakabina má výkon nastavený tak, aby se co nejvíce vyrovnal energii vyzařované lidským tělem. Přestože teplota vzduchu je nastavena na 45°C, produkce potu v infrakabině je až třikrát vyšší, proto nezapomeňte dodržovat pitný režim. Využít můžete naše "pitítko" v odpočívárně.


Správné saunování, to je i ochlazení celého těla studenou vodou, postupně od nohou včetně vaší hlavy. K tomu můžete využít nejen sprchy ale i ochlazovací bázén s chrličem.
Bazén je napájen studniční vodou o teplotě 4°C.


Zážitkové sprchy vám během saunování nabídnou neopakovatelný vjem. Můžete vyzkoušet tropický či letní déšť, ledovou sprchu nebo Skotské střiky - kombinace teplé a studené vody. Teplotu vody si nastavíte dle vaší chuti. Samozřejmostí je také klasické Finské vědro s ledovou vodou. Vyzkoušejte vše.


Jako prevence nachlazení je Kneippův chodník to nejlepší co můžete absolvovat. Otužte svá chodidla v kruhovém chodníku se střídající se teplou (40°C) a studenou (10°C) vodou. Vaše chodidla se prokrví a oblázky na dně "nastartují" jejich reflexní body. Procházení se Kneippovým chodníkem je vynikající relax pro dolní končetiny, kdy dochází k jejich prokrvení a pocitu úlevy od bolesti nohou.

Každému návštěvníkovi wellness centra jsou k dispozici uzamykatelné skříňky na čip, toalety, sprchy, převlíkací kabinky, fény.
V případě únavy můžete využít relaxační místnost s lehátky, kde k vašemu pohodlí hraje relaxační hudba. Také po saunování je vždy dobré unavené tělo uložit do vodorovné polohy. Taktéž můžete vyjít na otevřené terasy, jejichž podlahu kryje dřevěný rošt a nadýchat se čerstvého horského vzduchu.

 

Doplňující informace


 • Pro veřejnost je wellness otevřeno: PÁTEK (14-21 hod.) a SOBOTA (8-18 hod.)
 • Po přechozí telefonické domluvě možno přijít i v jiné dny.
 • Vstup dětem do 15-ti let je dovolen jen po dohodě a v doprovodu dospělé osoby.
 • Cena vstupu je 295 Kč / 3 hodiny / osoba.
 • Vratná záloha za čip (hodinky) pro vstup a od šatní skříňky je 100 Kč.
 • V ceně vstupenky je zapůjčení 1 ks prostěradla.
 • S sebou si můžete vzít vlastní přezuvky, župan, froté ručník, masážní kartáče.
 • Wellness je vybaveno podlahovým topením a kondenzační jednotkou.
 • Whirlpool je vybaven speciálním reflexním sklem, které vám zajistí maximální soukromí.
 • Vstup do Finské sauny a infrakabiny je povolen pouze bez plavek. Použijte prosím prostěradlo.
 • Při vstupu do whirlpool a parní sauny doporučujeme plavky.
 • Nevnášejte prosím do wellness žádné skleněné předměty (nápoje, šampóny...)
 • Nápoje vám v restauraci rádi připravíme do plastových pohárů.
 • Před vstupem si prosím přečtěte "desatero" našeho wellness, které najdete ZDE.

Tak neváhejte, vybočte ze stereotypu. Přijďte si odpočinout, relaxovat, zregenerovat tělo a načerpat novou energii do našeho nového Wellness Hotel Radějov.

REZERVACE na tel 602 582 462

Akční nabídky

Dárkové poukazy

  Dárkové poukazy na rok 2023 Darujte zážitek! Připravili jsme pro vás dárkové vouchery v hodnotě 2.000,-Kč, 3.000,-Kč, 5.000,- Kč…

více

Letní dovolená na Jižní Moravě

Zveme vás na letní dovolenou na Jižní Moravě k nám do Wellness Hotelu Radějov. Naším mottem je „Místo pro vaše zážitky". Přijeďte k nám na…

více

Dovolená senior 55+ 2023

Mimořádná nabídka pro Vás „dříve narozené“. Pro hosty, kteří dosáhli věku 55 let nebo pro držitele průkazky ZTP jsme připravili zvýhodněné…

více

Pobyty s programem

Velikonoční pobyt

Velikonoční pobyt 2023 Nechte se pohladit prvním jarním sluncem a lidovou tradicí Velikonoc. Přijeďte přivítat jaro na Slovácko a…

více