Wellness & relaxace

Vážení hoste, v roce 2016 jsme pro Vás postavili moderní wellness centrum.
Saunový svět, vířivka, zážitkové sprchy, Kneippův chodník, ochlazovací bazén, relaxační zóna, masáže, šatny...

Toužíte-li po příjemné relaxaci, můžete se nechat masírovat horkou vodou, exotickými vůněmi, relaxační hudbou, hýčkat příjemnou masáží nebo i vychutnávat šampaňské s jahodami... Pro ubytované nabízíme mnoho balíčků se zvýhodněným vstupem do wellness.


Nabídka pro veřejnost

Cena: 295 Kč / 3 hodinový vstup do všech prostor wellness / osoba

REZERVACE na tel 602 582 462


Vířivka

Profesionální whirlpool pro 6 osob se sladkou vodou 38°C a nádherným výhledem do přírody. Perličková masáž, světelná terapie a výkonné trysky, to jsou ozdravné koupele, jež napomohou nejen k prohřátí celého těla, ale i ke zlepšení a posílení vašeho zdraví. Pobyt ve vířivce je vhodný při onemocněních zad, artróze, svalových bolestech, ale také při únavě a stresu.

Sauna je ve své "rodné zemi" neodmyslitelnou součástí národní kultury. O jejím obrovském přínosu pro zdraví a celkovou tělesnou kondici dnes již nikdo nepochybuje. Sauna je obložena smrkovým dřevem. Na lavicích z exotického dřeva můžete nejen sedět, ale také si pohodlně lehnout a masírovat se přírodním kartáčem, březovými větvičkami či se oddat sladkému "nicnedělání". Saunový rituál - kamna s lávovými kameny můžete polét vodou z vůní eukaliptu... Teplota v sauně 90°C v kombinaci s ochlazovacím bázénem, to je recept na "všechny" nemoci.


Parní sauna nebo též "Turecká lázeň" omladí vaše tělo ideální kombinací účinků tepla a vlhkosti. Oproti klasické sauně je teplota v páře nižší, 40°C až 50°C. Dalším rozdílem je působení až 100% vlhkosti vzduchu. Díky nižší teplotě někteří lidé snášejí parní saunu lépe než klasickou. Vaše dýchací cesty a dutiny vám díky dokonalému prokrvení poděkují.

Dlouhovlnné infračervené záření proniká rovnou do tělesných tkání. Pronikne až do hloubky 4 cm díky čemuž dokonale prohřeje vaše tělo. Regenerace probíhá zcela přirozeně, svaly se uvolňují a zklidňují, tělo není zatěžováno vysokou teplotou (proto se nejedná o saunu). Cedrovým dřevem obložená infrakabina má výkon nastavený tak, aby se co nejvíce vyrovnal energii vyzařované lidským tělem. Přestože teplota vzduchu je nastavena na 45°C, produkce potu v infrakabině je až třikrát vyšší, proto nezapomeňte dodržovat pitný režim. Využít můžete naše "pitítko" v odpočívárně.


Správné saunování, to je i ochlazení celého těla studenou vodou, postupně od nohou včetně vaší hlavy. K tomu můžete využít nejen sprchy ale i ochlazovací bázén s chrličem.
Bazén je napájen studniční vodou o teplotě 4°C.


Zážitkové sprchy vám během saunování nabídnou neopakovatelný vjem. Můžete vyzkoušet tropický či letní déšť, ledovou sprchu nebo Skotské střiky - kombinace teplé a studené vody. Teplotu vody si nastavíte dle vaší chuti. Samozřejmostí je také klasické Finské vědro s ledovou vodou. Vyzkoušejte vše.


Jako prevence nachlazení je Kneippův chodník to nejlepší co můžete absolvovat. Otužte svá chodidla v kruhovém chodníku se střídající se teplou (40°C) a studenou (10°C) vodou. Vaše chodidla se prokrví a oblázky na dně "nastartují" jejich reflexní body. Procházení se Kneippovým chodníkem je vynikající relax pro dolní končetiny, kdy dochází k jejich prokrvení a pocitu úlevy od bolesti nohou.

Každému návštěvníkovi wellness centra jsou k dispozici uzamykatelné skříňky na čip, toalety, sprchy, převlíkací kabinky, fény.
V případě únavy můžete využít relaxační místnost s lehátky, kde k vašemu pohodlí hraje relaxační hudba. Také po saunování je vždy dobré unavené tělo uložit do vodorovné polohy. Taktéž můžete vyjít na otevřené terasy, jejichž podlahu kryje dřevěný rošt a nadýchat se čerstvého horského vzduchu.

 

Doplňující informace


 • Pro veřejnost je wellness otevřeno: PÁTEK (14-21 hod.) a SOBOTA (8-18 hod.)
 • Po přechozí telefonické domluvě možno přijít i v jiné dny.
 • Vstup dětem do 15-ti let je dovolen jen po dohodě a v doprovodu dospělé osoby.
 • Cena vstupu je 295 Kč / 3 hodiny / osoba.
 • Vratná záloha za čip (hodinky) pro vstup a od šatní skříňky je 100 Kč.
 • V ceně vstupenky je zapůjčení 1 ks prostěradla.
 • S sebou si můžete vzít vlastní přezuvky, župan, froté ručník, masážní kartáče.
 • Wellness je vybaveno podlahovým topením a kondenzační jednotkou.
 • Whirlpool je vybaven speciálním reflexním sklem, které vám zajistí maximální soukromí.
 • Vstup do Finské sauny a infrakabiny je povolen pouze bez plavek. Použijte prosím prostěradlo.
 • Při vstupu do whirlpool a parní sauny doporučujeme plavky.
 • Nevnášejte prosím do wellness žádné skleněné předměty (nápoje, šampóny...)
 • Nápoje vám v restauraci rádi připravíme do plastových pohárů.
 • Před vstupem si prosím přečtěte "desatero" našeho wellness, které najdete ZDE.

Tak neváhejte, vybočte ze stereotypu. Přijďte si odpočinout, relaxovat, zregenerovat tělo a načerpat novou energii do našeho nového Wellness Hotel Radějov.

REZERVACE na tel 602 582 462

Akční nabídky

Letní dovolená na Jižní Moravě

Zveme vás na letní dovolenou na Jižní Moravě k nám do Wellness Hotelu Radějov. Naším mottem je „Místo pro vaše zážitky". Přijeďte k nám na…

více

Dovolená senior 55+ 2021

Mimořádná nabídka pro Vás „dříve narozené“. Pro hosty, kteří dosáhli věku 55 let nebo pro držitele průkazky ZTP jsme připravili zvýhodněné…

více

Pobyty s programem

Informace pro hosty

  vážení hosté, jak rádi bychom pro Vás připravovali zajímavé tematické pobyty, prodloužené víkendy, zabijačky, sklípky s harmonikou,…

více